Escada

Jest 13 produktów.

Marka perfum lista produktów Escada

Nazwa Escada uosabia kobiecy styl glamour połączony z dziewczęcą radością. Na całym świecie znane są sezonowe zapachy, z których słynie Escada. Perfumy już od 30 lat zachwycają kobiety i mężczyzn, niezależnie od wieku. Każda woda perfumowana z limitowanych edycji marki Escada, nawiązuje do jej najnowszej kolekcji i staje się hitem od razu po wypuszczeniu na rynek. Poznaj ciekawą historię powstania firmy i zakochaj się w zmysłowych kompozycjach zapachowych, które emanują radością.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Skąd się wzięła nazwa Escada? 


Historia marki Escada nie jest aż tak ciekawa, jak historia samej nazwy. Firma powstała w 1976 r. w Monachium. Z kolei nazwa, wzięła się od konia wyścigowego, na którego postawili założyciele marki – Margaretha i Wolfgang Lay. Koń o imieniu Escada zwyciężył, więc małżeństwo Lay’ów uznało to za dobry zwiastun. Dwa lata później zaprezentowali swoją pierwszą kolekcję i tym samym, markę Escada. Perfumy damskie, o orientalno – kwiatowym aromacie, weszły na rynek dopiero w 1990 r.


Escada – perfumy, które urzekają.


Perfumy Escada to uczta dla zmysłów. Urzekną Cię nie tylko oryginalnymi zapachami, ale także pięknymi flakonami. To festiwal kolorów oraz kwiatowo – owocowych nut przeplatających się z piżmem i orientalnymi akordami. Wśród nich, każdy znajdzie coś dla siebie, poczynając od kwiatowych perfum Escada Especially, a kończąc na mocnej, zmysłowej kompozycji Escada Magnetism, która występuje także w wersji dla panów.


Kto wygra, stawiając na Escadę?


Perfumy Escada pokochają panie, którym nie jest obcy styl glamour. Każda kobieta, która emanuje radością i pragnie żyć pełnią życia, będzie się czuła znakomicie, czując na sobie wybrany zapach Escada. Filozofia marki idealnie łączy się z ideą „chwytaj dzień”, co widać w jej zamiłowaniu do limitowanych edycji. Także mężczyźni, którzy chcą cieszyć się każdą chwilą, odnajdą wśród propozycji Escady zapach stworzony dla siebie.


Po co testować perfumy przed zakupem?


Żeby jak najlepiej dobrać perfumy, najlepiej zamówić próbki perfum i wcześniej je przetestować. Spryskania się jednocześnie kilkoma rodzajami zapachów w drogerii, nie można nazwać testowaniem. Żeby dobrze przetestować perfumy, potrzeba nieco więcej czasu, dlatego przydadzą się próbki perfum. Escada, tak jak inne marki, oferuje wiele zapachów. Próbki perfum męskich pomogą wybrać ten, który okaże się najbardziej trafiony. Zamów swoje próbki perfum Escada, a dowiesz się, który zapach powinien zostać z Tobą na dłużej.