Estee Lauder

Perfumy Estee Lauder Intuition | Przetestuj Perfumy
Na stanie
Perfumy damskie

Estee Lauder Intuition woda perfumowana

Estee Lauder
0185
19,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Estée Lauder - luksus prosto z Nowego Jorku

Estée Lauder, a w zasadzie Josephine Esther Mentzer to założycielka - znanego obecnie na cały świat - koncernu kosmetycznego o tej samej nazwie. Jego początki datowane są na 1946r., a za siedzibę wybrała w Nowy Jork. Założycielka firmy swoją wiedzę czerpała od wujka będącego chemikiem, a pierwszy krem stworzyła... we własnej kuchni. Dziś portfolio firmy to bogaty asortyment w którym znaleźć można nie tylko kosmetyki, ale także perfumy Estee Lauder.

Przełomowym momentem w karierze kobiety było stworzenie niepowtarzalnego i trwałego zapachu olejku do kąpieli. Wykorzystując rosnącą popularność, wkrótce stworzyła linię kosmetyków o nazwie "Youth Dew". To dało początek dynamicznemu rozwojowi firmy. Jej pomysłem na reklamę stało się udzielanie pokazów w salonach piękności, za które nie pobierała opłat. Co więcej, przy zakupie kosmetyku jej marki rozdawała bezpłatne próbki lub drobne upominki, które przyciagały chętnych.

Estee Lauder firmę prowadziła wraz z mężem, po którym przejęła nazwisko. Produkcją kosmetyków zajmowała się niemalże 30 lat, by w latach 80. XXw. przekazać firmę w ręce syna.

Estée Lauder - bogate portfolio niezwykłych kosmetyków i perfum

Mimo upływu czasu, kosmetyki Estee Lauder to wciąż symbol luksusu i pielęgnacji z wysokiej półki. Do asortymentu można zaliczyć produkty do pielęgnacji twarzy, perfumy ale również bestsellerowe podkłady czy korektory.

Estée Lauder - pielęgnacja

Estée Lauder nie pomija nikogo i z precyzją tworzy formuły nadające się dla każdego typu skóry. Bogata oferta dedykowana jest kobietom w każdym wieku, także tym, których skóra wymaga specjalnej opieki. Kosmetyki zawierają składniki chroniące przed działaniem czynników zewnętrznych, te o działaniu przeciwzapalnym, regenerującym czy antyoksydacyjnym. Podkład Double Wear z kolei to niekwestionowany bestseller w świecie wizażystów. Zapewnia niezwykłą trwałość makijażu i jedwabiste wykończenie.

Charakterystyczne w wyglądzie kosmetyków są powtarzające się elementy w złotym kolorze - atomizery, zakrętki czy napisy.

Estée Lauder - perfumy

Nie można zapomnieć także o perfumach! Osobnym dziełem Estee Lauder są oryginalne linie zapachowe. Perfumy damskie to szeroki wybór dla zwolenników zarówno świeżych, kwiatowych zapachów, jak i ciężkiej, uwodzicielskiej woni. Choć są to głównie wariacje kwiatowo-owocowe, to fani orientalno-drzewnych zapachów w pewnością także znajdą coś dla siebie. Perfumy zamknięte są w finezyjnych buteleczkach, które korespondują z mieszaniną nut zapachowych. Zapachy stworzone zostały by nosić je o każdej porze. Energetyzują w ciągu dnia i dodają tajemiczności po zmroku. Charakteryzują się ponadto wysoką trwałością i pozostają na ubraniu przez wiele dni.

Warto pamiętać, że zapach perfum Estee Lauder rozwija się na skórze w trakcie ich noszenia. Do najpopularniejszych można zaliczyć perfumy damskie z linii: Sensuosus, Modern Muse i Pleasures. 

Estee Lauder to dbałość o każdy szczegół, a to sprawia, że trudno przejść obojętnie koło kosmetyków marki. Połączenie prostoty z wyrafinowaniem urzeka i uzależnia, o czym świadczy niespadająca popularność firmy, a sam zapach kosmetyków to element, który na długo pozostaje w pamięci.