Salvatore Ferragamo

Jest 21 produktów.

Marka perfum lista produktów Salvatore Ferragamo

Z czego słynie marka Salvatore Ferragamo? Przede wszystkim ze sztuki projektowania i tworzenia oryginalnego obuwia. Dzisiaj w ofercie Salvatore Ferragamo, oprócz butów znajdują się torebki, portfele, odzież, biżuteria i wiele innych dodatków. Znane na całym świecie są także perfumy Salvatore Ferragamo. Poznaj historię utalentowanego szewca, którego nazwisko stanowi dziś jedną z najbardziej luksusowych marek.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Salvatore Ferragamo – od szewskiego czeladnika do pierwszego szewca gwiazd.


Salvatore Ferragamo urodził się w 1898 r. we Włoszech. Miał trzynaścioro rodzeństwa, a jego rodzina żyła w ubóstwie. To właśnie z tego powodu, dziewięcioletni Salvatore Ferragamo zrobił pierwszą w życiu parę butów – dla siostry, która miała iść do Komunii. Zrobiło to wrażenie na miejscowym szewcu, który mianował go swoim czeladnikiem. Gdy Salvatore skończył 11 lat otworzył własny warsztat w rodzinnym domu, a 5 lat później wyjechał do USA. Pracował w fabryce butów i widział, że w produkcji stawia się na ilość. On chciał stawiać na jakość.


Marka Salvatore Ferragamo powstała w 1927 r. Buty od włoskiego rzemieślnika cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród gwiazd kina i estrady. W 1960 r. postanowiła zawojować także rynek perfumiarski – odbyła się premiera damskiego zapachu Gilio.


Perfumy Salvatore Ferragamo – zapachy z włoskim sercem.


Co charakteryzuje perfumy Salvatore Ferragamo? Z pewnością nietuzinkowe zapachy! Wśród propozycji dla pań, znajdziesz lekkie, owocowo – kwiatowe kompozycje oraz wieczorowe, z szyprowym lub orientalnym aromatem. Najczęściej występujące nuty zapachowe to piżmo, jaśmin, drzewo sandałowe, piwonia chińska, paczuli i róża. Woda perfumowana, która doczekała się wielu edycji limitowanych to wydana w 2003 r. Salvatore Ferragamo Incanto.


Męskie perfumy Salvatore Ferragamo to najczęściej kompozycje aromatyczne, drzewne i orientalne. Zwykle pojawiają się akordy kardamonu, bergamotki, cedru, piżma, fasoli tonka oraz pieprzu.


Każda woda perfumowana i toaletowa zamknięta jest w przepiękny flakonik, który razem z zapachem opowiada inną, urzekającą historię.


Dla kogo tworzy swoje zapachy marka Salvatore Ferragamo?


Kto najczęściej sięga po zapachy od Salvatore Ferragamo? Perfumy projektowane są dla kobiet i mężczyzn, którzy uwielbiają marzyć, ale na tym nie kończą. Dążą do tego, by swoje marzenia przekuć w prawdziwy sukces. Każdy dzień otwiera przed nimi nowe możliwości.


Marka Salvatore Ferragamo stawia na kreatywność, jakość i kunsztowne wykonanie. Dlatego zapachy od Ferragamo – perfumy dla kobiet i mężczyzn – przeznaczone są dla wizjonerów, którzy umieją wcielać w życie swoje pomysły i projekty.


Przetestuj włoskie perfumy!


Sięgnij po próbki, zanim kupisz pełną butelkę zapachu od Salvatore Ferragamo. Perfumy inaczej pachną na kartoniku w drogerii, a zupełnie inaczej na ludzkiej skórze. Nuty zapachowe rozwijają się cały dzień, w zależności od pory i podejmowanej aktywności. Próbki perfum Salvatore Ferragamo pomogą Ci zdecydować, którą kompozycję chcesz mieć przy sobie na co dzień. Przetestuj je i kup wymarzony zapach od Salvatore Ferragamo – perfumy z włoskim sercem.