Bruno Banani

Jest 3 produktów.

Marka perfum lista produktów Bruno Banani

Perfumy Bruno Banani to produkt, którym marka weszła w XXI wiek i osiągnęła tym samym wielki sukces. Każda woda toaletowa i perfumowana ma unikalną kompozycję zapachową, która zachwyca zarówno kobiety jak i mężczyzn. Marka Bruno Banani to propozycja dla tych, którzy mają odwagę być sobą i kusić zapachem. Jak głosi jej hasło – nie jest dla każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś aniołkiem, czy diabełkiem, masz szansę przetestować i sprawdzić, czy perfumy Bruno Banani są właśnie dla Ciebie.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Bruno Banani – nowoczesna marka z tradycją.


Marka Bruno Banani została założona w Niemczech w 1993 roku przez Wolfganga Jassnera. Początkowo kojarzona była z oryginalną bielizną i strojami kąpielowymi. Zyskała światowy rozgłos dzięki niebanalnym kampaniom reklamowym, takim jak testowanie bielizny Bruno Banani na stacji kosmicznej Mir czy na głębokości 4800 m w wodach Trójkąta Bermudzkiego.


Pierwsze perfumy Bruno Banani powstały w 2001 roku. Stworzył je Thierry Wasser, a uwodzicielski zapach idealnie wpisał się w hasło marki „nie dla każdego”.


Perfumy Bruno Banani – zapach pewności siebie.


Perfumy Bruno Banani męskie i damskie to zapachy, które emanują optymizmem. Kwiatowe nuty przeplatają się z owocowymi i poprawiają nastrój każdemu, kto zdecyduje się nimi otulić. Zmysłowe akordy piżma pozwolą podkreślić twoją naturę kusicielki.


Kwiatowo – owocowe kompozycje Bruno Banani, zamknięte w oryginalnych buteleczkach, to propozycje dla ludzi pewnych siebie, nowoczesnych, którzy wiedzą, czego pragną i lubią uwodzić zapachem.


Zgodnie z dewizą marki, perfumy Bruno Banani damskie i męskie, nie są dla każdego. Odważ się i przekonaj się, czy są dla Ciebie. Marka tworzy wody toaletowe oraz perfumowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dzięki czemu możesz zniewalać zapachem niezależnie od płci.


Przetestuj i wybierz najlepsze.


Niezależnie od tego, czy to woda perfumowana, czy toaletowa, każda opakowana jest we flakon o ciekawym designie, który będzie ozdobą łazienki i toaletki. Inspiracją dla projektantów były diabelskie rogi oraz kobieca sylwetka.


Jeśli chcesz skusić się na perfumy damskie Bruno Banani, a nie wiesz, który wariant zapachu będzie do Ciebie najlepiej pasował, zamów próbki i przetestuj każdy z nich. Wtedy zdecydujesz, czy faktycznie pragniesz mieć swój zapach Bruno Banani. Perfumy męskie i damskie na każdej skórze pachną inaczej, dlatego przed zakupem, trzeba przetestować je u siebie.


Pamiętaj o tym, co głosi marka Bruno Banani – perfumy o kuszących zapachach nie są dla każdego…