Britney Spears

Perfumy Britney Spears Fantasy | Przetestuj Perfumy
Na stanie
Perfumy damskie

Britney Spears Fantasy woda perfumowana

Britney Spears
1052
8,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Perfumy Britney Spears Curious | Przetestuj Perfumy
Na stanie
Perfumy damskie Britney Spears

Britney Spears Curious woda perfumowana

Britney Spears
1051
8,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby Britney Spears. Ta piosenkarka podbiła świat nie tylko swoimi hitami muzycznymi, ale także ciekawymi zapachami w oryginalnych flakonikach. Wokalistka nazywana „Księżniczką Popu” stała się także księżniczką w przemyśle perfumiarskim. Wśród młodych, nowoczesnych osób, bardzo popularne i lubiane są zapachy od Britney Spears. Perfumy sygnowane przez wokalistkę sprzedają się w rekordowych ilościach na całym świecie.

Britney Spears – nazwisko, które stało się marką.

Pachnąca przygoda zaczęła się w 2004 r., kiedy firma Myleen Class wypuściła na rynek pierwszy zapach Curious by Britney Spears. Perfumy, których twórcą jest Claude Dir, zostały bardzo ciepło przyjęte przez kobiety i rok później zdobyły nagrodę Best Women’s Fragrance. Wody perfumowane od Britney Spears stały się hitem, podobnie jak jej piosenki. Obecnie firma szacuje, że sprzedano już ponad miliard buteleczek. Perfumy Britney Spears są najlepiej sprzedającymi się zapachami sygnowanymi przez gwiazdę w historii.

Britney Spears – perfumy inspirowane muzyką.

Tym, co wyróżnia perfumy Britney Spears od pozostałych zapachów dostępnych na rynku, są z pewnością niebanalne aromaty. Dominują tu nuty owocowe, które przeplatają się z egzotycznymi kwiatami i orientalnymi akordami.

Nic dziwnego, że choć na początku do perfumerii po Curious ruszyły fanki artystki, które stanowiły bardzo dużą grupę, dziś zapachy Britney Spears zna cały świat. Marka tworzy wody perfumowane dla kobiet i dziewcząt, które chcą żyć pełnią życia, są spontaniczne oraz lubią marzyć.

Każda butelka perfum to ekscytująca podróż w świat cudownych aromatów, którym nie sposób się oprzeć. To propozycje dla kusicielek, które kochają być w centrum uwagi. Z każdą wodą perfumowaną Britney Spears jest to nieuniknione. Jeśli lubisz uwodzić zapachem, który zostaje w pamięci na długo, te perfumy są właśnie dla ciebie. Eksperymentuj i wybierz swoje ulubione.

Testuj i wybierz perfumy idealne.

Każda woda perfumowana – Britney Spears CuriousBritney Spears Fantasy i jej warianty, są zamknięte w oryginalne, urocze buteleczki, które projektowała sama artystka. Wyglądają jak kolorowe, szklane dekoracje i na pewno ozdobią każdą łazienkę lub toaletkę. Inspirowane twórczością muzyczną i życiem Britney Spears, perfumy, są jedyne w swoim rodzaju.

Chociaż piękne, kolorowe flakony zaprojektowane przez Britney Spears kuszą i chciałoby się mieć wszystkie, to jednak warto sprawdzić, czy zapachy będą odpowiednie dla osoby, która ma je nosić. Każdy aromat posiada nutę bazy, głowy i serca. Rozwijają się one w zależności od skóry, pory roku, temperatury i poziomu aktywności każdego dnia. Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnych perfum, zamów kilka próbek i przetestuj każde z nich. Dzięki temu, dowiesz się jak na Twoim ciele rozwijają się poszczególne nuty zapachowe i wybierzesz te idealne, bez zbędnego wydawania pieniędzy. Potem możesz kupić butelkę perfum, w których będziesz naprawdę zakochana.