Michael Kors

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Michael Kors to twórca jednej z najbardziej luksusowych marek. W świecie mody kolekcje Michaela Korsa słyną z tego, że powstają z myślą o wygodzie oraz praktyczności ich używania przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

Marka Michaela Korsa

Michael Kors jest projektantem znanym na całym świecie. Jego luksusowe butiki znajdują się w wielu miastach, w tym w Los Angeles, Chicago, Monachium, Tokio, Nowym Jorku czy uznanym za stolicę mody Mediolanie. Projekty Michaela Korsa cieszą się ogromną, a zarazem wciąż rosnącą popularnością wśród wielu gwiazd oraz wiernych jego produktom klientom z całego świata. 

Michael Kors - kolekcje o najwyższej jakości

Projektant od wielu lat jest synonimem najwyższej jakości i precyzyjnej pracy. Od 1981 roku Michael Kors sygnuje swoim nazwiskiem kolekcje butów, które słyną z wysokiego standardu naturalnych skór oraz klasycznej elegancji. Powstają z myślą o użytkownikach w każdym wieku, którzy wybierają wygodę oraz ponadczasowy fason. Torebki prezentowane przez markę towarzyszą tysiącom kobiet podczas ważnych wyjść, eleganckich przyjęć oraz na co dzień. Od wielu lat posiadanie torebki od Korsa jest wyznacznikiem luksusu oraz dobrego gustu. Projektant przede wszystkich stawia na jakość oraz wygodę ich noszenia. Do zakupionej torebki można dobrać odpowiedni portfel, który dopełni stylizację. Michael Kors projektuje również zegarki, które są ponadczasowym dodatkiem. W ofercie Michaela Korsa znajduje się wiele eleganckich oraz nowoczesnych modeli, dzięki czemu kolekcje spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Popularne marki z całego świata, obserwując ciągły rozwój oraz nieustające zainteresowanie pracami Korsa, próbują czerpać z nich inspirację. Oczywistym jednak jest, że nie da się podrobić najwyższego standardu oraz jakości, jaką oferuje projektant. Kolekcje Korsa są prezentowane na międzynarodowych wybiegach oraz nagradzane, w tym przez Amerykańską Radę Projektantów Mody. Z produktów marki korzystają największe, światowe gwiazdy, takie jak Jennifer Lopez czy Heidi Klum.

Produkty marki Kors

Buty, zegarki oraz torebki to niewątpliwie flagowe produkty marki. Należy jednak pamiętać, że projektant w swojej ofercie posiada również akcesoria takie jak biżuterię czy okulary, a także wysokiej klasy kolekcje ubrań dla kobiet oraz mężczyzn.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania