Azzaro

Jest 14 produktów.

Marka perfum lista produktów Azzaro

Gorące lato, niekończące się wakacje i radość życia, która nie przemija – to tylko kilka cech marki Azzaro. Perfumy i wody toaletowe dla mężczyzn oraz kobiet uwodzą zmysłowymi aromatami. Zanurz się w zapachu, niczym w ciepłym Morzu Śródziemnym i ciesz się każdą chwilą! Celebruj momenty ze swojego życia i wypełniaj je radością razem z perfumami Azzaro. Dzięki nim, nie da się przejść niezauważonym. Poczuj szybsze bicie serca już od pierwszego razu, gdy otulisz się zapachem Azzaro.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Azzaro – perfumy prawdziwych południowców.


Marka została stworzona w drugiej połowie XX w. przez Lorisa Azzaro. Perfumy, zaraz po oryginalnej odzieży projektanta, były wielkim sukcesem firmy. Pierwsze perfumy Azzaro weszły na rynek w 1975 r. i podbiły serca kobiet. Niedługo potem pojawiły się perfumy męskie. Panowie także pokochali aromatyczne kompozycje stworzone przez markę. Obecnie jej kreatorzy skupiają się głównie na linii męskiej, dlatego Azzaro kojarzy się z zapachami dla mężczyzn.


Czym wyróżniają się perfumy Azzaro?


Perfumy męskie Azzaro wpisują się w filozofię marki, dlatego każda woda toaletowa i perfumowana to zapach pełen radości. Kompozycje złożone z owocowo – kwiatowych aromatów przeplatają się z akordami drzewnymi. Wszystkie przywołują na myśl śródziemnomorski, ciepły klimat – kolebkę marki Azzaro. Perfumy męskie w niektórych wariantach posiadają także orientalne nuty ambry oraz zmysłowego piżma, by jeszcze intensywniej zostawać w pamięci.


Kto lubi pachnieć Azzaro?


Jeśli myślisz o marce, która tworzy zapachy dla zdecydowanych, zmysłowych mężczyzn, to z pewnością jest to Azzaro. Perfumy o drzewno – piżmowych aromatach podkreślą tętniącą w nim radość życia i pragnienie chwytania momentów. Mężczyzna Azzaro jest pełen pasji, uwielbia uwodzić zapachem.


Marka Azzaro  ma również kilka propozycji dla kobiet. Sięgają po nie panie, które umieją korzystać z życia i przez cały rok chcą czuć powiew śródziemnomorskiego, ciepłego wiatru.


Czy warto testować perfumy?


Każda pełnowymiarowa woda perfumowana czy toaletowa zamknięta jest w oryginalnej buteleczce. Inspiracją dla projektantów były m.in. magazynek od rewolweru, czy mikrofon. Przed zakupem pełnowymiarowego produktu warto go jednak przetestować. Dlaczego?


Pamiętaj, że nawet jeśli zapach spodobał Ci się u koleżanki czy na kartonowym pasku w perfumerii, nie znaczy, że na Twojej skórze będzie pachniał tak samo. Perfumy mają do siebie to, że na każdym, kto je nosi, pachną nieco inaczej. Zmieniają się również nuty zapachowe, w zależności od stopnia rozwinięcia zapachu, czy nawet pory dnia. Dlatego zanim kupisz pełną butelkę, sprawdź zapach, zamawiając próbkę.