Bvlgari

Jest 3 produktów.

Marka perfum lista produktów Bvlgari

Marka Bvlgari to jedna z najbardziej luksusowych marek na całym świecie. Produkowane przez Bvlgari perfumy, biżuteria, odzież oraz dodatki nie wychodzą z mody już od ponad 130 lat. Bvlgari uosabia elegancję, klasyczną formę i nietuzinkowość. Kieruje swoją ponadczasową ofertę do osób w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją osobowość i charakter. Bvlgari tworzy kolekcje, czerpiąc z najciekawszych stylów sztuki i architektury. To właśnie dlatego produkty marki są idealne w każdym calu.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Marka Bvlgari – historia doskonałości.


Założycielem Bvlgari był Sotirios Voulgaris – z języka włoskiego - Sotirio Bulgari. Nazwa marki pisana jest przez V, ponieważ tak zapisywano U w klasycznym łacińskim alfabecie. Pierwszy sklep został otwarty już w 1877 r. w Epirze, ale dopiero włoska ekspansja przyniosła rozgłos i sławę, jaką marka Bvlgari cieszy się do dziś.


Pierwsze perfumy Bvlgari pojawiły się na rynku w latach 90. XX w. i w krótkim czasie podbiły serca kobiet. Dwa lata później wyszła woda toaletowa dla mężczyzn, która także stała się popularna wśród gwiazd kina i estrady.


Dodatkowo marka Bvlgari bardzo angażuje się w działalność charytatywną – od ponad 10 lat wspiera organizacje, które pomagają dzieciom zdobyć wykształcenie.


Bvlgari – wyjątkowe perfumy z artystyczną nutą.


Perfumy Bvlgari dostępne są w wielu kompozycjach zapachowych. Zadowolone będą zarówno wielbicielki aromatów orientalnych, owocowych, jak i kwiatowo – wodnych. Najbardziej znana jest damska linia Bvlgari Omnia, gdzie każda woda perfumowana i toaletowa inspirowana jest drogimi kamieniami, takimi jak ametyst, różowy szafir, czy kryształ.


Męskie zapachy Bvlgari to także bogactwo aromatów orientalnych, drzewnych i wodnych. Ciekawostką jest fakt, że marka produkuje także perfumy unisex – idealne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.


Flakony perfum Bvlgari to ozdoba każdej toaletki. Inspirowane są sztuką i architekturą. Marka czerpie głównie ze stylu klasycznego oraz art déco.


Dla kogo tworzy Bvlgari?


Zapachy perfum Bvlgari są ponadczasowe. Zachwyci się nimi osoba w każdym wieku, ale ich aromaty najbardziej podkreślą styl pewnych siebie kobiet i mężczyzn. Każdy, kto pachnie Bvlgari, emanuje energią i wręcz nie pozwala o sobie zapomnieć.


Perfumy tej włoskiej marki są dla ludzi lubiących szykowne dodatki, które dyskretnie, a jednocześnie głęboko zapadają w pamięć. W zależności od linii zapachowej, idealnie nadają się zarówno na dzień, jak i romantyczny wieczór. Niezmiennie, od ponad 25 lat, po perfumy Bvlgari sięgają chętnie mężczyźni i kobiety z klasą.


Przetestuj perfumy Bvlgari na własnej skórze.


W przypadku perfum z wyższej półki, warto przetestować zapach przed zakupem całej butelki, dlatego przyda ci się każda próbka Bvlgari. Aromaty zmieniają się w zależności od pory roku, czy aktywności, a przede wszystkim, duży wybór linii zapachowych to cecha marki Bvlgari. Próbki kilku z nich pomogą podjąć decyzję o zakupie pełnowartościowego flakonu. Każda próbka Bvlgari pozwoli Ci na własnej skórze obserwować rozwój zapachu.