Ozonowy 

Jest 26 produktów.
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Perfumy ozonowe - orzeźwiający powiew letniego, burzowego dnia

Perfumy ozonowe inspirowane są nutami zapachowymi przypominającymi zapach deszczu. Zapach powietrza po burzy przynoszący na myśl letnie spacery - lekki, rześki i orzeźwiający to kwintesencja zapachu deszczu zamkniętego w pięknych i ponadczasowych flakonach. Opisywany jako zapach wilgotny, z nutami zielonych liści, kwiatów i cytrusów jest zapachem pożądanym przez wielu miłośników letnich wieczorów.

Inspiracja zapachami natury

Inspiracja zapachami natury to popularny motyw wykorzystywany w tworzeniu perfum. Zapachy te kojarzą się z czystością, świeżością i harmonią. Perfumy ozonowe są zwykle delikatne, a ich zapach niesamowicie orzeźwia. Wodne perfumy są jednymi z najbardziej pożądanych zapachów, szczególnie w okresie letnim. Nuty wodne to jedna z kategorii zapachowych, która kojarzy się z wodą, powietrzem i naturą. W połączeniu z nutami zapachowymi, takimi jak na przykład kwiat pomarańczy, czy ponadczasowe piżmo otrzymamy cudowny i niezwykle charakterystyczny zapach, którego woń wyczuwalna będzie nawet w najwspanialszych wspomnieniach gorącego lata. Orzeźwiające i świeże nuty zapachowe jakimi charakteryzują się wodne perfumy dają możliwość przeniesienia się myślami do gorącego, letniego wieczoru okraszonego lekkim i ciepłym deszczem. Niosą też za sobą nutkę wspomnień z beztroskiego dzieciństwa, kiedy to właśnie po burzy i lekkim deszczu chłonęło się letnie powietrze całym sobą. 

Zapach deszczu zamknięty w niewielkim flakonie 

Perfumy, których głównymi nutami zapachowymi są białe kwiaty, drzewo sandałowe czy geranium charakteryzują się wysoką trwałością i ponadczasowością. Odnajdą swoich miłośników w każdej kategorii wiekowej. Ciepły, balsamiczny i delikatnie pudrowy zapach jakim cechuje się obecna w wodnych perfumach fasolka tonka nadaje im wyjątkowego charakteru. Dostępne w naszej perfumerii zapachy, w których prym wiodą nuty wodne są zapachami idealnymi na lato, kiedy to chcemy czuć się świeżo i lekko. Doskonale sprawdzają się również na co dzień jako delikatny i niezwykle subtelny zapach. 

Przetestuj ozonowe perfumy

Nie mogąc zdecydować się na swoje ulubione perfumy. Obszerny wybór zapachów, wśród których prym wiedzie zapach deszczu i zapachy ozonowe z pewnością umożliwi szersze rozeznanie się na rynku perfum.