David Beckham

David Beckham Homme woda toaletowa
Na stanie
Perfumy męskie

David Beckham Homme woda toaletowa

David Beckham
1195
8,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
David Beckham Instinct woda toaletowa
Na stanie
Perfumy męskie

David Beckham Instinct woda toaletowa

David Beckham
0410
8,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

David Beckham to jeden z najbardziej utalentowanych i znanych piłkarzy świata. Jednak już od 15 lat odnosi sukcesy także na innym polu, niż murawa – w przemyśle perfumiarskim. Przy tworzeniu swoich kompozycji zapachowych współpracuje z najlepszymi kreatorami perfum. Choć marka skupia się głównie na zapachach dla mężczyzn, to w jej ofercie znajdzie się też kilka propozycji dla kobiet, przy których tworzeniu miała swój udział żona Davida, artystka i projektantka, Victoria Beckham.

Piłkarz, którego nazwisko stało się marką.

W 2005 r. miała miejsce premiera pierwszego zapachu marki David Beckham. Perfumy, które szybko stały się hitem to David Beckham Instinct. Rok później na rynek weszła pierwsza woda toaletowa dla pań. Każde perfumy David Beckham były pozytywnie przyjmowane przez kobiety i mężczyzn na całym świecie. W związku z tym, marka po dziś dzień kreuje nowe zapachy – najmłodszy z nich to wydane w 2019 r. perfumy męskie Follow Your Instinct.

Jakie aromaty skrywają perfumy David Beckham?

Nuty zapachowe, które dominują w większości kompozycji to kardamon, anyż, bursztyn i ziele angielskie. Perfumy David Beckham to najczęściej zapachy drzewne, aromatyczne oraz szyprowe. Charakteryzuje je świeżość, lekkość, a jednocześnie męska zmysłowość. Gustowne flakony to kolejna rzecz, o jaką dba marka David Beckham. Perfumy zamknięte są w nowoczesne, a jednocześnie proste i eleganckie buteleczki.

David Beckham – perfumy nie tylko dla sportowców.

Postać Davida Beckhama kojarzy się z sukcesem, luksusem i niebanalnym stylem. To właśnie dla takich mężczyzn marka tworzy swoje kompozycje. Sięgają po nie panowie, którzy zapachem chcą podkreślić swoją pewność siebie i dobry gust. Perfumy z dodatkiem aromatu paczuli, uznawanego powszechnie za afrodyzjak, wybierają mężczyźni emanujący zmysłowością i magnetyzmem. Zapachy David Beckham sprawiają, że nie przechodzi się obok nich obojętnie, zapadają głęboko w pamięć.

Czy warto testować zapachy przed zakupem?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie przed zakupem wody toaletowej czy perfumowanej z wyższej półki, odpowiedź brzmi – nie tylko warto, ale wręcz należy. Samo powąchanie perfum na kartoniku w drogerii nie wystarczy, by zdecydować, że to właśnie ten zapach, za to pomocne będą próbki perfum. Bardzo ważne jest, by obserwować jak zmieniają się aromaty w zależności od pory dnia, aktywności czy pory roku. Jeśli jesteś zainteresowany zapachami David Beckham, próbki z pewnością pomogą wybrać perfumy odpowiednie dla ciebie.