Davidoff

Jest 24 produktów.

Marka perfum lista produktów Davidoff

Perfumy Davidoff dla kobiet i mężczyzn to obecnie najbardziej rozpoznawalny produkt marki, tuż obok wyrobów tytoniowych. Wody toaletowe Davidoff Cool Water zna cały świat. Kultowy zapach doczekał się wielu odsłon w postaci limitowanych edycji. Inspirowane żywiołem wody, zawsze świeże i orzeźwiające – noszone przez mężczyzn i kobiety na kilku kontynentach. Ty także poznaj perfumy, jakie tworzy marka Davidoff i wybierz swoje ulubione.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Kim był Zino Davidoff?


Marka Davidoff została stworzona przez Zino Davidoffa. Wszystko zaczęło się od wypuszczenia własnej linii cygar w 1946 roku. Pierwsze oryginalne perfumy Davidoff pojawiły się dopiero w 1984 r., a słynna woda toaletowa dla mężczyzn, Davidoff Cool Water, weszła na rynek dwa lata później. Damskie perfumy Davidoff miały swoją premierę w 1996 r. Do dziś marka tworzy niebanalne kompozycje dla kobiet oraz mężczyzn, a oryginalne perfumy Davidoff Cool Water są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zapachów.


Czym pachną perfumy Davidoff?


Od pojawienia się na rynku pierwszych perfum marki Davidoff minęło już 36 lat. Firma przez ten czas wypuściła wiele zapachów o przeróżnych aromatach. Wśród propozycji dla kobiet i mężczyzn króluje oczywiście Cool Water i jej wszelkie edycje limitowane. Każda woda toaletowa Davidoff to świeże nuty wodne, które przeplatają się ze zmysłowymi akordami piżma, owoców albo kwiatów. Szczegółowe informacje znajdziesz w opisie każdego z zapachów.


Davidoff – dla tych, którzy chcą więcej.


Ci, którzy pragną czerpać z życia jak najwięcej, zakochają się w zapachach Davidoff. Perfumy dla kobiet oraz mężczyzn, inspirowane żywiołem wody, szepczą, by zawsze być sobą. Jednocześnie pozwalają wyostrzyć zmysły i chłonąć wszystko to, co jest pozytywne. Naturalne piękno oraz pulsująca energia – tym właśnie są kompozycje Davidoff. Perfumy stworzone dla wszystkich, którzy po prostu kochają życie!


Przetestuj perfumy i przekonaj się, czy są stworzone dla Ciebie.


Jeśli chcesz przekonać się, czy dany zapach faktycznie jest dla Ciebie, sięgnij po próbki perfum. Davidoff ma w ofercie sporo propozycji, dlaczego nie przetestować kilku z nich? Kompozycja sprawdzona na kartoniku, nie da Ci, tak jak próbki perfum, pełnego obrazu, jak faktycznie zachowa się na Twoim ciele. Każdy zapach rozwija się inaczej, w zależności od skóry, pory roku, dnia i Twojej aktywności. Szczegółowe informacje o tym znajdziesz na naszym blogu. Próbki perfum Davidoff pomogą Ci zdecydować, który zapach marki zostanie z Tobą na dłużej. Nie czekaj i zamów swoje próbki perfum już dziś!