Givenchy

Jest 34 produktów.

Marka perfum lista produktów Givenchy

Jeśli ponad wszystko kochasz w zapachach powiew klasycznej, francuskiej elegancji, znajdziesz ją w kompozycjach Givenchy. Perfumy tworzone przez mistrzów perfumiarstwa, są uwielbiane przez kobiety i mężczyzn na całym świecie. Obecnie marka Givenchy wypuściła na rynek ponad 230 uwodzicielskich zapachów, w których zakochane są gwiazdy ekranu, estrady, sportu, a także politycy i celebryci. Poznaj historię domu mody Givenchy oraz najciekawsze kompozycje zapachowe jednej z najsławniejszych marek na świecie!

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 34 elementów

Kim był Hubert de Givenchy?


Miłość Huberta de Givenchy do mody zaczęła się już w dzieciństwie – jego dziadkowie zarządzali zakładami tkanin, gdzie poznał materiały najwyższej jakości. W wieku 17 lat rozpoczął pracę u projektanta Jacques’a Fatha, a dwa lata później, zastąpił Christiana Diora w jednym z zespołów projektowych domu mody Piguet. W 1952 r. powstała marka nosząca nazwisko Huberta de Givenchy i jego największa przygoda z modą. Był projektantem Audrey Hepburn i tworzył dla niej kreacje na każdą okazję, między innymi słynną czarną suknię ze Śniadania u Tiffany’ego. Audrey Hepburn została twarzą pierwszego zapachu Givenchy. Perfumy damskie o nazwie L’Interdit weszły na rynek w 1957 roku.


Perfumy Givenchy – klasyka i elegancja.


Perfumy damskie, jakie tworzy marka Givenchy to głównie zmysłowe propozycje, w których znajdziesz ponadczasowe i uwodzicielskie piżmo. Nieśmiertelną sławą cieszy się zapach Ange Ou, gdzie dominują nuty przypraw, kwiatów i owoców. Przez kolejne sezony, doczekał się wielu edycji limitowanych, podobnie jak L’Interdit. Męskie perfumy Givenchy to orientalne, drzewne i aromatyczne propozycje, przeplatane często skórzanymi nutami.


Marka Givenchy zamyka swoje zapachy w eleganckich, szklanych buteleczkach, które razem ze swoją pachnącą zawartością, tworzą idealną całość.


Kto się zakocha w zapachach od Givenchy?


Perfumy Givenchy stworzone są dla kobiet, które uwielbiają uwodzić zapachem. Zawsze chcą otulać się aromatami rodem z przepięknej Francji. Marka Givenchy swoje kompozycje dedykuje paniom, które emanują kobiecością i chcą ją podkreślać na każdym kroku. To dlatego po perfumy Givenchy sięgają najczęściej pewne siebie, namiętne i nowoczesne kobiety. Kompozycje męskie od Givenchy wybierają zwykle wielbiciele klasycznej elegancji. To nowocześni dżentelmeni, którzy chcą podkreślać swoją wyjątkowość także niepowtarzalnym zapachem.


Perfumy z wyższej półki - przetestuj, zanim kupisz.


Zanim zdecydujesz się na zakup pełnego flakonu wymarzonych perfum, przetestuj je w postaci próbek. Próbka perfum, w zależności od pojemności, pozwala na 2 – 3 dni testowania wybranego zapachu. To wystarczający czas, by zobaczyć, jak kompozycja zapachowa rozwija się na ciele i zmienia w trakcie dnia.


Warto przed zakupem testować każde perfumy, a szczególnie te z wyższej półki cenowej, jak np. Givenchy. Próbki perfum pozwolą Ci sprawdzić na własnej skórze, czy faktycznie wybrany zapach jest dokładnie taki, o jakim marzysz.