Adidas

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Marka z tradycjami, uznawana jednocześnie za jedną z najnowocześniejszych to właśnie Adidas. Perfumy, kosmetyki, odzież i obuwie pokochali ludzie na całym świecie, a sprzęt sportowy towarzyszy sportowcom różnych dyscyplin podczas najważniejszych występów. Dziś Adidas jest symbolem aktywności, wolności i świeżości. Nie jest to jednak marka dedykowana wyłącznie sportowcom, ale każdemu, kto chce cieszyć się życiem i docenia jego tempo. Ważne, by robić to, co się kocha! To dlatego warto otulać się zapachami, które wprawiają w dobry nastrój i podkreślają indywidualizm. Takie są perfumy Adidas.

Adidas – niemiecka jakość znana na całym świecie.

Firma Adidas narodziła się w 1924 r. w Niemczech i początkowo produkowała buty dla żołnierzy. Jej założycielem był Adolf Dassler. To od jego imienia i nazwiska pochodzi nazwa marki – Adi (zdrobnienie imienia) oraz Das (pierwsze 3 litery nazwiska). Słynne logo w postaci trzech pasów nawiązuje do tradycji firmy i symbolizuje wzmocnienie buta trzema wąskimi, skórzanymi paskami.

Obecnie marka oprócz obuwia, produkuje także oryginalną odzież, sprzęt sportowy, kosmetyki i perfumy. Adidas przy swoich projektach współpracuje z najbardziej utalentowanymi sportowcami oraz projektantami mody.

Perfumy Adidas – poczuj powiew wolności.

Tym, co wyróżnia perfumy Adidas, są z pewnością świeże i lekkie kompozycje zapachowe. Cytrusy, lawenda, drzewne i orientalne akordy pobrzmiewają w każdej propozycji dla mężczyzn. Aromaty świeżych kwiatów i owoców ma każda woda toaletowa i perfumowana dedykowana paniom. Niektóre warianty zawierają też piżmo, więc perfumy Adidas męskieperfumy Adidas damskie nie są pozbawione delikatnej zmysłowości.

Kogo porwą i urzekną zapachy Adidas?

Kogo urzekną zapachy Adidas? Z pewnością kobiety i mężczyzn, którzy kochają aktywność fizyczną. I nie chodzi tu tylko o sport, ale o podążanie za marzeniami i ich realizację. Taniec, joga, wspinaczka – sięgaj, dokąd chcesz, a zapach niech Ci towarzyszy i podkreśla twoją indywidualność.

Jeśli należysz do odważnych, nowoczesnych ludzi, lubisz adrenalinę i szukasz idealnego zapachu, sięgnij po perfumy Adidas. Active Bodies, to nazwa jednej z kompozycji. Oznacza „aktywne ciała”, więc od razu wiadomo, że woda perfumowana dedykowana jest tym, których nie zadowala spędzanie czasu na kanapie przed telewizorem. Perfumy Adidas są dla tych, którzy chcą czegoś więcej i mają odwagę po to sięgnąć.

Zamów próbki i wybierz zapach idealny dla siebie.

Każda pełnowymiarowa woda toaletowa Adidas zamknięta jest w butelce, która urzeka swoją prostotą, albo zainspirowana jest dynamiką. Tak jak w przypadku serii Adidas Originals – perfumy posiadają flakony w kształcie roztopionego, cieknącego szkła – statyki zmienionej w dynamikę.

Zanim jednak zdecydujesz, które perfumy Adidas zostaną z tobą na dłużej, warto przetestować kilka różnych wariantów zapachowych. Każda woda toaletowa i perfumowana pachnie nieco inaczej na skórze niż na kartonowym pasku w drogerii. Dodatkowo, u osób aktywnych fizycznie, pod wpływem wysiłku, zapach rozwija się w inny sposób. To właśnie dlatego, przed zakupem pełnej buteleczki, warto zamówić próbki perfum.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania