Bottega Veneta

Perfumy Bottega Veneta | Przetestuj Perfumy
Na stanie
Perfumy damskie

Bottega Veneta woda perfumowana

1 Recenzje
Bottega Veneta
0633
36,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Bottega Veneta Pour Homme woda toaletowa 2ml|Przetestuj Perfumy Bottega Veneta Pour Homme woda toaletowa 2ml|Przetestuj Perfumy 2
Na stanie
Perfumy męskie

Bottega Veneta Pour Homme woda toaletowa

5 Recenzje
Bottega Veneta
0629
19,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Kiedy myślisz o włoskiej, luksusowej marce zapachów z tradycjami, z pewnością jest to Bottega Veneta. Perfumy dla kobiet i mężczyzn wyróżniają się wyrazistymi aromatami, o których nie sposób zapomnieć. Wyrafinowane kompozycje pozostaną w pamięci na długo, więc jeśli szukasz niebanalnych zapachów, przetestuj perfumy Bottega Veneta. Każda woda perfumowana tej marki ma w sobie nutę włoskiej klasycznej elegancji. Gdy otulisz się zapachem Bottega Veneta, czas na chwilę zwolni...

Bottega Veneta, czyli wenecki sklep.

Marka powstała w 1966 roku we włoskiej miejscowości Vicenza, między Wenecją a Weroną, za sprawą dwóch rzemieślników. Stworzyli oni własny sposób ręcznego wyplatania skór, zwany intrecciato, czyli warkocz. Do dnia dzisiejszego jest on symbolem marki Bottega Veneta. Perfumy to produkt, który zaraz obok znanych na całym świecie skórzanych wyrobów, okazał się wielkim sukcesem. Obecnie butiki marki znajdują się nie tylko w Europie, ale także w Azji, czy Stanach Zjednoczonych.

Bottega Veneta – perfumy ze skórzaną nutą.

Każdy zapach stworzony przez Bottega Veneta – woda perfumowana czy toaletowa, charakteryzuje się intrygującą wonią skóry. Aromaty kwiatowo – owocowe przeplatają się ze skórzanymi akordami, podobnie jak paski skóry we wspomnianym wcześniej intrecciato.

Włoskie perfumy dla wyrafinowanych kobiet i mężczyzn.

Dzięki temu, że to rzemieślnicy stworzyli markę Bottega Veneta, perfumy swoimi kompozycjami zapachowymi potrafią podkreślić indywidualność każdego, kto się nimi otula.
Perfumy damskie Bottega Veneta docenią panie, które są pewne siebie, lubią luksus, a jednocześnie chcą w nim pozostać sobą. Męskie zapachy spodobają się panom z charakterem, którzy lubią wyróżnić się z tłumu. To właśnie niebanalne nuty zapachowe sprawiają, że nie da się obok nich przejść obojętnie.

Dlaczego warto przetestować perfumy przed zakupem?

Perfumy Bottega Veneta zamknięte są w eleganckie flakony, nawiązujące designem do tradycyjnej, weneckiej sztuki produkcji szkła. Niektórzy krytycy oceniają je jako prawdziwe arcydzieła w swojej prostocie.

Przed kupnem pełnej butelki perfum, dobrze jest przetestować zapach. Szczególnie, kiedy wybór pada na tak kosztowną, luksusową markę jak Bottega Veneta. Perfumy damskie i męskie z jej logo są oczywiście najwyższej jakości i nie ma mowy o nietrwałym zapachu, czy jakichkolwiek innych defektach. Tym, na co warto zwrócić uwagę, jest fakt, iż perfumy na skórze każdego człowieka pachną nieco inaczej. Zanim kupisz pełną butelkę drogich perfum, zdecyduj się na próbkę i sprawdź jak rzeczywiście zapach zachowa się na twoim ciele.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania