Eisenberg

Jest 13 produktów.

Marka perfum lista produktów Eisenberg

Eisenberg to francuska marka luksusowych kosmetyków i ponadczasowych zapachów. Jest uosobieniem szyku oraz klasycznej elegancji. Wszystko, co sygnowane jest marką Eisenberg – perfumy, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała oraz do makijażu – to towary z wyższej półki cenowej. Stosowane są od 20 lat przez gwiazdy kina, estrady oraz celebrytów. Przetestuj próbki perfum Eisenberg i zanurz się we francuskim luksusie!

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

José Eisenberg – Włoch, który podbił Francję.


 José Eisenberg to włoski projektant, który w 2000 r. założył własną markę – Eisenberg Paris. Perfumy damskie weszły na rynek na samym początku jej działalności i od razu podbiły serca klientek. Rok później pojawił się pierwszy męski zapach Eisenberg. Perfumy przypadły do gustu także panom, co ukoronowało sukces marki.


Eisenberg – perfumy, które pachną luksusem.


 Piżmo, bursztyn, wanilia – to nuty zapachowe, które występują prawie w każdej kompozycji od marki, której twórcą jest José Eisenberg. Perfumy damskie i męskie bazują na klasycznych akordach kwiatowych oraz drzewnych. Rzadko spotykane są nuty owocowe, wodne, czy świeże. Perfumy Eisenberg to zmysłowe propozycje w szykownych, eleganckich flakonach.


Kto pokocha zapachy Eisenberg?


Perfumy Eisenberg to mocne, zmysłowe kompozycje dla kobiet i mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą od życia. Twardo stąpają po ziemi i osiągają swoje cele, dlatego chętnie sięgają po oryginalne perfumy, które uwodzicielsko pachną. Właśnie dla takich osób tworzy José Eisenberg. Perfumy i kosmetyki marki dedykowane są tym, którzy marzenia przekuwają w działanie.


Dlaczego powinno się testować zapachy przed zakupem?


Kiedy zastanawiasz się nad zakupem kompozycji z wyższej półki, takich jak Eisenberg, próbki perfum są niezbędne. Tylko wtedy dowiesz się, jak poszczególne nuty rozwiną się na Twojej skórze. Oryginalne perfumy to bogactwo różnych akordów, dlatego najlepiej ponosić je na sobie przez 2 – 3 dni i obserwować. Zamów próbki perfum i wybierz swój ulubiony zapach!