Biotherm

Jest 8 produktów.

Marka perfum lista produktów Biotherm

Jeśli szukasz perfum, które mają nie tylko wyjątkowy zapach, ale także ciekawy skład, postaw na Biotherm. Perfumy oraz kosmetyki zawierają wodę z naturalnego źródła w Pirenejach. To świetny wybór dla tych, którzy kochają żyć w zgodzie z naturą i uwielbiają harmonię. Zmysłowe zapachy inspirowane bogactwem żywiołów wody oraz ziemi. Perfumy Biotherm urzekają swoją świeżością i lekkością, a jednocześnie dodają energii oraz poprawiają nastrój każdemu, kto się nimi otuli.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Biotherm – marka, która czerpie z natury.


Biotherm to obecnie jedna z luksusowych marek firmy L’Oreal. Powstała w połowie XX w., kiedy odkryto źródła termalne w Pirenejach. Po szczegółowych badaniach, udało się wyodrębnić plankton termalny, który miał niezwykle dobroczynny wpływ na skórę. To było motorem do stworzenia kosmetyków, które już po kilku latach od wejścia na rynek, zostały pozytywnie przyjęte przez krytyków na łamach New York Times. Każdego roku pojawiały się kolejne nowości od Biotherm. Perfumy pojawiły się dopiero w 1997 r. i były wielkim sukcesem marki.


Poznaj Biotherm – perfumy inspirowane żywiołem.


Kreatorzy zapachów Biotherm czerpali swoje pomysły z natury. Inspirowali się głównie wodą, czyli życiodajnym żywiołem. To dlatego kompozycje są świeże, lekkie i dodają energii. Dominują tu aromaty cytrusowe, ale czuć także zmysłowe piżmo, czy egzotyczne kwiaty. Zapachy mają podkreślać łączność człowieka z naturą, tak jak obiecuje Biotherm. Perfumy pobudzają i wprawiają w dobry nastrój.


Komu dedykowane są zapachy Biotherm?


Perfumeria marki Biotherm tworzy wody toaletowe dla kobiet, które cieszą się życiem i chcą funkcjonować w zgodzie z naturą. Zapachy te wybierze każda kobieta, która ceni sobie harmonię i spokój. Radość emanująca z perfum jest niczym źródło bijące z głębi ziemi – gdy dotrze na powierzchnię, urzeknie wszystkich, którzy są w pobliżu.


Każda woda toaletowa Biotherm Eau stworzona jest dla kobiet, które czerpią z życia jak najwięcej i pozostają w tym naturalne.


Zamów próbki i poznaj Biotherm na własnej skórze!


Każda woda toaletowa Biotherm zamknięta jest w gustownej buteleczce, której zaletą jest wygląd i spora pojemność – 100 ml. Minimalistyczny design flakonu spodoba się niejednej kobiecie. Jeśli jednak tak, jak w przypadku marki Biotherm, woda toaletowa sprzedawana jest w butelkach o pojemności 100 ml, warto ją przetestować przed zakupem. Duża ilość perfum to niewątpliwa zaleta, ale jeżeli jest się pewnym, co do zapachu. Kiedy zdecydujesz się na zakup próbek, będziesz mogła sprawdzić kilka zapachów marki i przekonać się ostatecznie, który zostanie z tobą na dłużej.