Carolina Herrera

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Carolina Herrera to jedna z topowych marek modowych i perfumiarskich. Stylowe kobiety i eleganccy mężczyźni kochają jej projekty, zarówno odzieżowe, jak i zapachowe. Najbardziej znana jest linia 212, która swoją nazwę zawdzięcza miłości projektantki do Manhattanu oraz Good Girl w cudownych flakonach inspirowanych seksownymi butami na obcasach. Zawsze, gdy wchodzi nowy produkt marki Carolina Herrera – perfumy lub kolekcja ubrań, zachwyca się cały świat. Zachwyć się i ty!

Carolina Herrera, czyli kobieta sukcesu.

Marka, która nazwę wzięła od imienia i nazwiska swojej założycielki istnieje już od 1980 r. Dzięki projektom kreacji dla klientek z wyższych sfer, szybko zyskała rozgłos i zebrała pozytywne recenzje. Pierwsze perfumy - Carolina Herrera by Carolina Herrera weszły na rynek w 1988 r. i rozpoczęły pełną sukcesów perfumiarską drogę marki, która trwa do dziś.

Carolina Herrera – perfumy w wielu odsłonach.

Podobnie jak ubrania, które projektuje Carolina Herrera, perfumy są również dopracowane w każdym calu. Prawie każda woda perfumowana tej marki to kompozycja tylko kilku prostych aromatów kwiatowych z odrobiną nut orientalnych lub owocowych. W perfumach męskich z kwiatami przeplatają się uwodzicielskie akordy drzewne.

Kogo urzekną zapachy od Caroliny Herrery?

Odpowiedź na to pytanie znajduje się w jednym ze zdań wypowiedzianych przez projektantkę: „Czuję odpowiedzialność wobec dzisiejszych kobiet – chcę, aby były pewne siebie, nowoczesne i czuły się piękne”. Perfumy Carolina Herrera występują w wielu kompozycjach zapachowych i z pewnością urzekną każdego – zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Kup próbki, przetestuj i wybierz zapach, który pokochasz.

Jeśli chcesz sprawdzić jak na twoim ciele pachną perfumy damskie lub męskie, które spodobały ci się w drogerii, zaopatrz się w próbki. Tylko kilkudniowe testowanie zapachu da ci pełny obraz, jak zachowują się na twojej skórze luksusowe perfumy, takie jak Carolina Herrera. Próbki perfum pozwolą ci przetestować daną kompozycję w różnych warunkach, a to pomoże podjąć decyzję, które perfumy zostaną z tobą na dłużej.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania