Chloe

Jest 10 produktów.

Marka perfum lista produktów Chloe

Chloé to imię żeńskie o greckim pochodzeniu. Oznacza ono „młode dziewczę” lub „zielony pęd”. Jest synonimem kobiecości, młodości i świeżości. Tak samo, jak każde perfumy damskie marki, która przyjęła je za swoją nazwę. Imię Chloé jest także przydomkiem Demeter, greckiej bogini płodności ziemi i przyrody. To zapewne dlatego każde perfumy Chloé składają się z kompozycji pełnej kwitnących kwiatów i soczystych owoców. Poznaj Chloé – perfumy, które przeniosą cię w krainę marzeń i beztroski.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Chloé – marka, która wielbi kobiecość.


Marka Chloé powstała we Francji w 1952 r. jako dom mody. Założyciele i projektanci zaproponowali swoim klientkom kolekcje typu „ready to wear”, które były dużo bardziej przystępne, niż pojedyncze egzemplarze odzieży haute couture. Pierwsze perfumy Chloé weszły na rynek w 1975 r. Marka do dziś specjalizuje się w tworzeniu odzieży oraz zapachów tylko i wyłącznie dla kobiet.


Zapachowy hołd złożony kobiecości.


W każdych perfumach marki Chloé – niezależnie, czy to Love Story, See by Chloe, czy Chloé EDP – dominują kwiatowe nuty zapachowe. Królują tu róża, frezja, magnolia i wiele innych uwodzicielskich aromatów. Flakony, w jakie ubrane są perfumy Chloé, to ozdoba każdej łazienki i toaletki – zdobione są niezwykle kobiecymi kokardkami.


Chloé – tylko dla pań.


Marka Chloé swoje oryginalne perfumy tworzy dla całego świata kobiet. Sięgnie po nie każda pani, która chce podkreślić swoją kobiecość. Zarówno rozmarzona romantyczka, jak i twardo stąpająca po ziemi realistka znajdą coś dla siebie wśród bogatej palety zapachów Chloé. Lekkość, wolność, kobiecość – to zasady Chloé, niezmienne od lat.


Dobierz zapach do swojej osobowości.


Żeby nie żałować pieniędzy wydanych na niesprawdzony zapach, warto kupić wcześniej próbki perfum. Dzięki temu masz szansę przetestować na swojej skórze nie jedną, ale kilka kompozycji zapachowych Chloé. Próbki pozwolą Ci obserwować rozwój każdego z nich na twoim ciele i zdecydować, w którym czujesz się najlepiej.