Dolce & Gabbana

Jest 41 produktów.

Marka perfum lista produktów Dolce & Gabbana

Włoski duet Dolce & Gabbana już od 35 lat zachwyca świat swoimi projektami. To jedna z najbardziej luksusowych marek odzieży, dodatków i kosmetyków. Wszystko, co każdego sezonu wychodzi z tego domu mody, od razu staje się hitem. Marka Dolce & Gabbana ubiera takie gwiazdy jak Victoria Beckham, Johnny Deep, czy Madonna. Perfumy Dolce & Gabbana to prawie 100 różnych propozycji zapachowych dla kobiet i mężczyzn. Dowiedz się więcej o tym niesamowitym duecie, który podbił świat mody i perfum.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 41 elementów

Kiedy Dolce & Gabbana stworzyli jedną z najsłynniejszych marek?


Stefano Gabbana i Domenico Dolce poznali się w 1980 r. w Mediolanie. Wspólnie pracowali i projektowali dla jednego z domów mody. Dwa lata później założyli razem własną firmę, a dom mody sygnowany ich nazwiskami powstał w 1985 r. Pierwsza kolekcja Dolce & Gabbana wzbudziła podziw i zdobyła uznanie w modowym świecie. Perfumiarski debiut miał miejsce w 1992 r., gdy na rynek weszły damskie perfumy Dolce & Gabbana, nazwane na cześć założycieli marki. Dwa lata później pojawił się także zapach dla mężczyzn o tej samej nazwie. Dolce & Gabbana od samego początku odnoszą ogromne sukcesy, a ich projekty są rozchwytywane przez gwiazdy, sportowców, polityków oraz celebrytów.


Perfumy Dolce & Gabbana – perfumiarskie dzieła sztuki. 


Począwszy od zapachu Dolce and Gabbana, perfumy dla marki, tworzą najwięksi mistrzowie perfumiarstwa na świecie. Każda woda perfumowana i toaletowa to unikatowa kompozycja pełna różnego rodzaju kwiatów, owoców lub akordów drzewnych. Piżmowe nuty zapachowe są podstawą wielu pachnących propozycji od Dolce & Gabbana. Perfumy bywają wzbogacane o bardzo ciekawe składniki, takie jak tytoń, dym z drewna agatowego, czy nawet pianki typu marshmallow.


Buteleczki, które skrywają w sobie piękne zapachy są niezwykle eleganckie i z pewnością ozdobią niejedną łazienkę, czy toaletkę. Flakony damskiej serii perfum „Dolce” mają zatyczki w kształcie kwiatów i urocze czarne kokardki wokół nich.


Perfumy dla tych, którzy wiedzą, czego chcą.


Każda kompozycja od Dolce & Gabbana to zapach dedykowany ludziom oryginalnym. Kobietom i mężczyznom, którzy znają swoją wartość i osiągają sukcesy. To oni tworzą reguły, dlatego wymykają się schematom. Nuty zapachowe, dobrane przez artystów, tworzą perfumy dla osób umiejących korzystać z życia i cieszyć się każdą jego chwilą. Kobiety i mężczyźni, którzy sięgają po kompozycje od D&G, emanują pozytywną energią, a ich zapach wręcz motywuje do działania. Jeśli lubisz klasykę połączoną z nowoczesnością, zakochasz się w perfumach, rodem z włoskiego domu mody, tak, jak zakochał się w nich cały świat. Poczuj perfumy Dolce & Gabbana na swojej skórze i sprawdź, jak pachnie luksus.


Czy warto testować zapachy na sobie?


Zanim kupisz pełną butelkę, zdecyduj się zamówić próbki perfum. Dolce & Gabbana to marka z wyższej półki cenowej, dlatego tym bardziej warto sprawdzić, czy zapach na pewno do Ciebie pasuje. Próbki perfum damskich czy próbki perfum męskich pozwolą Ci przetestować kilka kompozycji, poobserwować jak rozwijają się na Twojej skórze i zdecydować, którą z nich finalnie wybierzesz.


Jedna próbka Dolce & Gabbana wystarczy, by przetestować dany zapach. Ponadto, próbki perfum są bardzo przydatne w podróży lub na imprezie. Nie musisz  już nosić ze sobą całego flakonu, próbka Dolce & Gabbana bez problemu zmieści się do małej torebki, czy nawet kieszeni. Wybierz kilka próbek perfum z włoskiego domu mody i zdecyduj, które najbardziej podkreślą Twoją wyjątkową osobowość oraz pomogą w wyborze tego jedynego, ulubionego zapachu.