Versace

Jest 16 produktów.

Marka perfum lista produktów Versace

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie słyszałaby o włoskiej, luksusowej marce, jaką jest Versace. Nieustannie wymyka się ona schematom i dlatego każdy projekt, jaki wychodzi z domu mody Versace, jest tak bardzo wyjątkowy. Po kreacje i perfumy Versace sięgają gwiazdy, celebryci i politycy. Poznaj historię utalentowanego Gianniego Versace, dowiedz się, jaką rolę w jego karierze odegrała Donatella i co pozwoliło marce odnieść światowy sukces.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

„Armani ubiera żonę, Versace ubiera kochankę”.


Te słowa idealnie określają styl mody tworzonej przez Versace. W jego projektach dominują żywe kolory, odważne kroje i nadruki. Wszystko aż kipi seksapilem. Gianni Versace pokochał modę dzięki swojej matce – krawcowej i siostrze Donatelli, która była jego muzą, pierwszą modelką i najlepszą przyjaciółką. Dla niej projektował swoje pierwsze stroje i wybierał jej stylizacje. Gdy Gianni został zastrzelony przez seryjnego mordercę, Donatella przejęła markę Versace. Perfumy, dodatki oraz odzież, sygnowane słynnym logiem z głową meduzy, mimo chwilowych problemów domu mody Versace, wciąż są pożądane i uznawane za jedne z najbardziej luksusowych towarów.


Perfumy Versace – poznaj odważne, pachnące projekty.


Pierwszy damski zapach, jaki marka Versace wypuściła na rynek w 1981 r. to woda toaletowa Gianni Versace. Perfumy były szyprowo – kwiatowe i dominowały w nich aldehydy, przyprawy i bergamotka. Do tego dochodziły nuty kwiatów – tuberoza, gardenia, goździk, jaśmin oraz skóra, drzewo sandałowe i bursztyn. Perfumy damskie, które tworzy marka Versace to głównie kwiatowe, owocowe, drzewne i orientalne propozycje. Rządzi tam piżmo, drzewo sandałowe, kardamon i kwiaty z całego świata.


Męskie perfumy Versace to głównie kompozycje aromatyczne, drzewne i orientalne. Piżmo, fasola tonka, cedr i wetiweria to nuty, które pojawiają się w nich najczęściej.


Buteleczki, które skrywają perfumy Versace to małe dzieła sztuki – symbolizują przepych i nawiązują do starożytnej Grecji, którą uwielbiał Gianni.


Dla kogo tworzą perfumiarze marki Versace?


Perfumy Versace to propozycje dla kobiet i mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą. Lubią luksus i przepych, czego się nie wstydzą. Panie, które wybierają kompozycje zapachowe od domu mody Versace to zmysłowe kusicielki. Chcą, żeby zapach idealnie współgrał z ich charakterem i nieokiełznaną naturą. Dzięki temu, mogą zawsze być sobą.


Panowie, którzy uwielbiają zapachy Versace, to silne, a jednocześnie wrażliwe jednostki. W realizacji swoich celów kierują się sercem i ufają swoim przeczuciom.


Czy masz ochotę przetestować perfumy Versace?


Testowanie perfum w próbkach bardzo pomaga w podjęciu decyzji o zakupie całej buteleczki. Próbki perfum Versace pozwolą Ci sprawdzić, jak zapach wybrzmiewa na Twojej własnej skórze. Zobaczysz, jak zmienia się w ciągu dnia, pod wpływem Twojej aktywności. Z godziny na godzinę, będą dominować inne nuty zapachowe, dlatego najlepiej sięgnąć po próbki, by dowiedzieć się, czy dana kompozycja faktycznie jest taka, jak sobie wyobrażasz.