Issey Miyake

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Azjatycka ekstrawagancja nosi dziś imię marki Issey Miyake. W swoich projektach łączy zamiłowanie do klasycznej formy, a jednocześnie lubi zaskakiwać. Każda kolekcja odzieży Issey Miyake, perfumy, czy dodatki opowiadają inną historię. Nawiązują do natury i architektury. Za każdym razem projekty od Issey Miyake są kolejnym krokiem w dążeniu marki do doskonałości. Poznaj postać założyciela marki rodem z dalekiej Azji i dowiedz się, czemu zawdzięcza swój kształt butelka L'eau d'Issey.

Kim jest Issey Miyake?

Issey Miyake to najsławniejszy japoński projektant mody. Urodził się w 1938 r. w Hiroszimie. Przeżył bombardowanie atomowe, lecz niestety stracił sporą część swojej rodziny. Po studiach pracował dla wielu znanych marek, takich jak np. Givenchy, czy Guy Laroche. Światową sławę przyniosły mu niezwykłe projekty ubrań oraz  perfumy. Pierwszy i najsłynniejszy zapach marki Issey Miyake – L’eau d’Issey pojawił się na rynku w 1992 r. Panowie doczekali się propozycji dla siebie dwa lata później, kiedy premierę miały perfumy Issey Miyake – L'eau d'Issey Pour Homme.

Issey Miyake – perfumy, które skrywają doskonałość 

Obecnie świat doczekał się około stu propozycji zapachów od Issey Miyake. Perfumy damskie to bogactwo aromatów kwiatowych, owocowych i wodnych. Wśród nut zapachowych w wielu kompozycjach dla kobiet, najczęściej pojawia się róża. Męskie perfumy Issey Miyake to zapachy aromatyczne, drzewne i przyprawowe. Nutą zapachową, która występuje w większości propozycji dla panów jest drzewo sandałowe.

Butelki perfum to architektoniczne dzieła sztuki. Flakon słynnego damskiego zapachu L’eau d’Issey projektował sam Miyake. Inspiracją był widok księżyca wznoszącego się ponad czubek Wieży Eiffla.

Zapachy dla prawdziwych indywidualistów.

Marka Issey Miyake komponuje swoje perfumy dla kobiet i mężczyzn wymykających się z ram schematu. Ci, którzy po nie sięgają, pragną zawsze czuć się wolni, by móc wyrażać swoją osobowość i realizować marzenia. Zapachy Issey Miyake idealnie podkreślą charakter ludzi kreatywnych, pełnych ciekawych pomysłów, które chcą wcielić w życie.

Czy warto testować perfumy?

Zanim kupisz pełną buteleczkę perfum, daj sobie czas na ich przetestowanie. Szczególnie tyczy się to luksusowych zapachów, w których przeplatają się starannie dobrane nuty zapachowe, tak jak w przypadku marki Issey Miyake. Próbki perfum pozwolą Ci sprawdzić, jak dana kompozycja układa się na Twoim ciele i czy idealnie współgra z Twoją skórą oraz codzienną aktywnością.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania