Calvin Klein

Calvin Klein Eternity Amber Essence For Women perfumy
Na stanie
Perfumy damskie

Calvin Klein Eternity Amber Essence For Women perfumy

Calvin Klein
2268
28,00 ZŁ
Dlaczego warto kupić u nas? 10 lat na rynku - zaufały nam tysiące klientów, co potwierdzają setki opinii 100% oryginalne perfumy - ręcznie odlewamy je z pełnych flakonów Wysyłka w 24 h - zamawiasz dziś, testujesz już za chwilę Świeże próbki - każda fiolka przygotowywana jest po złożeniu zamówienia Bezpieczne pakowanie - każda fiolka jest odpowiednio...
Calvin Klein Eternity Amber Essence For Men perfumy
Na stanie
Perfumy męskie

Calvin Klein Eternity Amber Essence For Men perfumy

Calvin Klein
2267
24,00 ZŁ
Dlaczego warto kupić u nas? 10 lat na rynku - zaufały nam tysiące klientów, co potwierdzają setki opinii 100% oryginalne perfumy - ręcznie odlewamy je z pełnych flakonów Wysyłka w 24 h - zamawiasz dziś, testujesz już za chwilę Świeże próbki - każda fiolka przygotowywana jest po złożeniu zamówienia Bezpieczne pakowanie - każda fiolka jest odpowiednio...
Calvin Klein Ck One woda toaletowa
Na stanie
Perfumy unisex

Calvin Klein Ck One woda toaletowa

Calvin Klein
1453
10,00 ZŁ
Dla kogo jest Calvin Klein CK One? Dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią świeże, lekkie i uniwersalne perfumy o cytrusowo-zielonym charakterze. Dla osób szukających zapachu unisex, który łatwo dopasowuje się do stylu życia, wieku i okazji. Dla miłośników czystych, energetycznych kompozycji z nutami cytrusów, zielonej herbaty i delikatnych akordów...
Perfumy Calvin Klein Ck Everyone Edt | przetestujperfumy.pl
Na stanie
Perfumy unisex

Calvin Klein Ck Everyone woda toaletowa

Calvin Klein
1426
12,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Calvin Klein Eternity Air For Women woda perfumowana
Na stanie
Perfumy damskie

Calvin Klein Eternity Air For Women woda perfumowana

Calvin Klein
1099
18,00 ZŁ
Calvin Klein Eternity Air For Women - dla kogo jest ten zapach? Dla kobiet, które lubią świeże perfumy damskie z delikatnym kwiatowym i powietrznym charakterem, idealnym na co dzień. Dla osób szukających lekkiego, eleganckiego zapachu, który daje efekt czystości, świeżości i subtelnej kobiecości. Dla fanek kompozycji Calvin Klein, które cenią świeże nuty...
Calvin Klein Euphoria Men Intense EDT
Na stanie
Perfumy męskie

Calvin Klein Euphoria Men Intense EDT

Calvin Klein
0954
34,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Calvin Klein Man woda toaletowa
Na stanie
Perfumy męskie

Calvin Klein Man woda toaletowa

Calvin Klein
0556
13,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Perfumy Calvin Klein Ck In2u Him Edt | przetestujperfumy.pl
Na stanie
Perfumy męskie

Calvin Klein Ck In2u Him woda toaletowa

Calvin Klein
0555
11,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Calvin Klein Encounter woda toaletowa
Na stanie
Perfumy męskie

Calvin Klein Encounter woda toaletowa

Calvin Klein
0657
15,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Perfumy Calvin Klein CK Be Edt | przetestujperfumy.pl
Na stanie
Perfumy unisex

Calvin Klein Ck Be woda toaletowa

Calvin Klein
0552
12,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Calvin Klein Truth woda toaletowa
Na stanie
Perfumy męskie

Calvin Klein Truth woda toaletowa

Calvin Klein
0551
12,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Calvin Klein Obsession woda perfumowana
Na stanie
Perfumy damskie

Calvin Klein Obsession woda perfumowana

Calvin Klein
0653
14,00 ZŁ
Przedmiot zakupu: Fiolka szklana o wybranej pojemności z atomizerem, z etykietką i zatyczką.
Pokazano 1-24 z 46 pozycji

Marka, która nazwę wzięła od imienia i nazwiska swojego założyciela, obecnie znana jest na całym świecie z topowych kolekcji modowych oraz trwałych zapachów. Perfumy Calvin Klein to jedne z najczęściej wybieranych przez gwiazdy kina, estrady, czy celebrytów. Wśród propozycji perfum marki Calvin Klein znajdziesz zarówno zapachy na co dzień, jak i takie, które swoim aromatem uświetnią wieczór lub wyjątkowe okazje. Poznaj pachnącą historię zapachów Calvina Kleina i pozwól im się uwieść.

Calvin Klein – pół wieku historii.

Calvin Klein swoją pasją do szycia zaraził się od babci – krawcowej, która wespół z mamą przyszłego projektanta, wspierała jego zainteresowanie modą. Swoją firmę założył w 1968 r., a rok później, jego kolekcja pojawiła się w Vogue – jednym z najbardziej cenionych modowych pism.

Po 10 latach od założenia firmy, na rynek weszła pierwsza woda perfumowana marki Calvin Klein. Ten legendarny, szyprowo – kwiatowy zapach dedykowany paniom rozpoczął usłaną sukcesami przygodę Calvina Kleina z perfumami, która trwa aż po dziś.

Za co cały świat pokochał perfumy Calvin Klein?

Odkąd pierwsze perfumy damskie marki Calvin Klein podbiły serca kobiet, w ofercie firmy pojawiają się cały czas kolejne zapachy dla kobiet i mężczyzn. Nie można powiedzieć, że wśród nich dominują jakieś konkretne nuty zapachowe. Kompozycji jest już bardzo wiele i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wielbicielki mocniejszych, orientalnych aromatów pokochają perfumy Calvin Klein Obsession Men. Paniom, które wolą nieco lżejsze, owocowo-kwiatowe, marka proponuje m.in. zapach Calvin Klein Euphoria.

Ciekawostką są kompozycje zapachowe perfum unisex, jak CK ONE Summer 2015 – woda toaletowa, której używać mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Kto chce pachnieć perfumami Calvin Klein?

Perfumy Calvin Klein to propozycje zapachowe dla kobiet, które wiedzą, czego chcą. Niezależnie od tego, czy to delikatna, rozmarzona romantyczka, czy silna i zdecydowana realistka, każda z pań, znajdzie coś dla siebie spośród szerokiej oferty zapachów marki Calvin Klein. Perfumy, w zależności od kompozycji, nadają się zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Panowie, którzy wybierają perfumy Calvin Klein, są zwolennikami nowoczesnego, męskiego stylu. Zawsze wiedzą, jak się ubrać i czym pachnieć, by wyglądać doskonale. Zapachem chcą podkreślić swoją pewność siebie, uwodzić i zwrócić uwagę innych.

Perfumy Calvin Klein – przetestuj, pokochaj, kup.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto testować zapachy Calvin Klein – perfumy i wody toaletowe, podpowiadamy, że tak. Każda kompozycja zapachowa układa się inaczej na skórze różnych osób, dlatego przed zakupem najlepiej sprawdzić, jak zapach rozwinie się u Ciebie. Szczególnie w przypadku perfum z wyższej półki cenowej, takich jak Calvin Klein, próbki pomogą podjąć decyzję. Po kilku dniach testowania, przekonasz się, czy dany zapach jest stworzony dla Ciebie. Próbki przydadzą się także w podróży, kiedy nie masz możliwości zabrania pełnej butelki perfum.