Jimmy Choo

Jest 15 produktów.

Marka perfum lista produktów Jimmy Choo

Jimmy Choo to marka znana przede wszystkim z luksusowego obuwia. Buty, na początku tworzone ręcznie przez samego założyciela, stały się hitem wśród celebrytów. Projekty jego wykonania nosiła między innymi księżna Diana. Wysoka jakość i ciekawy design, doprowadziły do szybkiego rozwoju marki Jimmy Choo. Perfumy weszły na rynek dopiero w 2011 roku, a ich urzekające zapachy zdobyły serca kobiet i mężczyzn na całym świecie.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Jimmy Choo – od szewca do właściciela luksusowej marki.


Jimmy Choo w rzeczywistości nazywał się Chow, jednak w akcie urodzenia urzędnik popełnił błąd. Jego ojciec był szewcem i nauczył syna rzemiosła, dzięki czemu Jimmy już w wieku 11 lat zrobił swoje pierwsze buty. Po studiach zaczął pracę w jednej z firm modowych. W 1986 r. Jimmy Choo otworzył swój własny sklep w Londynie, gdzie sprzedawał własnoręcznie wykonane buty. W 1988 r. jego projekt znalazł się w Vogue, co zapoczątkowało ogromny sukces marki, kontynuowany później także przez perfumy Jimmy Choo. 


Jimmy Choo – perfumy, które uwodzą zapachem.


W 2011 roku miała miejsce premiera pierwszego zapachu od Jimmy Choo. Perfumy, które wzięły swoją nazwę od założyciela marki dedykowane były kobietom. W tym samym roku pojawiła się edycja limitowana kompozycji, w bardziej skoncentrowanej wersji – Jimmy Choo Perfume. Słodki zapach paczuli dosłodzony toffi, został bardzo dobrze przyjęty przez panie. Pierwsza propozycja dla panów od marki Jimmy Choo – Jimmy Choo Man weszła na rynek w 2014 roku. W kompozycji różowy pieprz przeplata się z akcentami ananasa, lawendy, zamszu i paczuli.


Kto wybiera perfumy Jimmy Choo?


Po perfumy Jimmy Choo sięgają kobiety, które cenią sobie ekstrawagancję i oryginalność. Unikają powtarzania utartych schematów – same wyznaczają sobie cele, do których wytrwale dążą. Podobnie, jak założyciel marki – Jimmy Choo. Perfumy dla mężczyzn dedykowane są odważnym panom, którzy swoim zapachem lubią wyróżniać się z tłumu. Nie sposób ich zapomnieć, gdy pachną jedną z kompozycji marki Jimmy Choo. Woda perfumowana idealnie podkreśla ich osobowość.


Dlaczego powinnaś przetestować zapach?


Perfumy Jimmy Choo to luksusowe kompozycje, w których każda nuta zapachowa ma ogromne znaczenie. Zanim kupisz całą buteleczkę, sięgnij po próbki perfum. Pozwolą one sprawdzić, jak na Twojej skórze rozwinie się wybrany zapach Jimmy Choo. Próbki perfum przydadzą się także w podróży, jako miniaturki ulubionej kompozycji. Niewielka pojemność pozwala na zabranie ich także na pokład samolotu.